Dwie godziny zabawy w berka. Policja w pogoni za małą świnką [film]

Mała świnka narobiła dużego zamieszania w okolicy Sokółki (woj. podlaskie). Zwierzę biegało po drodze wojewódzkiej w środę po południu, skutecznie utrudniając ruch. W "pościg" ruszyli policjanci i strażnicy miejscy. Próbowali wabić zwierzę chlebem, przegonić z jezdni, złapać je na lasso - bezskutecznie. Zdarzenie zarejestrowała kamera portalu lokalnego iSokolka.eu.

"W środę wczesnym popołudniem dyżurny policji odebrał zgłoszenie od jednego z kierowców, że na drodze wojewódzkiej z Sokółki do Krynek biega prosię. Na miejsce pojechał patrol. W tym samym czasie zgłoszenie wpłynęło również do straży miejskiej i pracownika schroniska" - powiedział nam Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Jak się okazało, po drodze biegała świnka, która uciekła z jednego z pobliskich gospodarstw. Policjanci i strażnicy miejscy próbowali ją złapać, ale zwierzę skutecznie wymykało się funkcjonariuszom. Choć "pościg" za zwierzęciem wyglądał zabawnie, a rozbrykana świnka wzbudzała zainteresowanie gapiów, sytuacja była niebezpieczna.

Więcej tekstu oraz filmik na ten temat można znaleźć tutaj:
http://kontakt24.tvn.pl/temat,dwie-godziny-zabawy-w-berka-policja-w-pogoni-za-mala-swinka,76412,html?categoryId=496

KOMENTARZE

Gość napisał(a):

Długo im zeszło łapanie ale nie ma sie co dziwić ,w końcu świnia 4 nogi ma a oni po 2 Heh. Dostała wyrok śmierci ,wykonany zostanie na Święta Wielkanocne. Smacznego.

Gość napisał(a):

Skoro swinka biegała po drodze i stwarzała zagrożenie powinno się wezwać łowczego i ją odstrzelić. Tylko że wtedy ludzie podnieśli by raban, że jaka ta Policja jest bezduszna. A tak mamy od razu tysiące internetowych specjalistów od łapania świnek, którzy zrobili by lepiej....

Gość napisał(a):

W końcu złapali ją siatką...

vitek napisał(a):

prosiak sprytniejszy od policji, czemu mnie to nie dziwi

Gość napisał(a):

Widać pełen profesionalizm w działaniu służb naszego kraju

Gość napisał(a):

hahahah